Nemzetközi ipari kivetező vállalat részére keresünk munkatársat

IPARI SZERELÉSVEZETŐ

 (HF 10-7158)

pozícióba.

Feladatok

  • Ipari szerelési tevékenységek, projektek irányítása,
  • Megrendelőkkel, alvállalkozókkal kapcsolattartás,
  • Fizikai munkatársak (hegesztők, csőszerelők) koordinálása.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Néhány éves releváns tapasztalat,
  • Angol vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Kiemelkedő jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Százhalombatta vagy Tiszaújváros központtal kelet- és nyugat-magyarországi régiókban (vagy külföldi munkavégzés - Németország),
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7158"-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése