www.cvonline.hu

Ipari robot programozó

  • A hirdetés 614 napja lejárt

Az  evopro  az  ipari  automatizálás  és informatikai megoldások területén egy   nemzetközileg  elismert   dinamikusan fejlődő szolgáltató vállalat.

Feladatok

  • ipari robot szoftverek tervezése, fejlesztése és üzembehelyezése
  • gyártósori robotok rendszerbe illesztése hosszú távú projektekben
  • robot - PLC kommunikáció kialakítása
  • specifikáció, rendszerdokumentáció
  • üzembehelyezés és működtetési támogatás

Elvárások

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • robotprogramozási ismeretek, minimum 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • német és / vagy angol kommunikációképes nyelvismeret és szakirodalom értése
  • nagyfokú rugalmasság, utazási hajlandóság, kiváló problémamegoldó képesség

Előny

  • KUKA vagy Fanuc - robot programozási ismeret
  • robottechnológia ismerete hegesztési - ragasztási területen
  • autóipari tapasztalat
  • ipari automatizálási és hajtás tapasztalat
  • legalább középfokú német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • kihívásokkal teli feladat
  • betanulás tapasztalt kollégák mellett
  • fiatal, dinamikusan fejlődő csapat
  • kellemes munkakörnyezet, biztos munkahely
  • nemzetközi karrierlehetőség
  • vonzó juttatási csomag
  • folyamatos továbbképzés