Megbízható, mérnöki szolgáltatásokat nyújtó partnerünk részére keresünk munkatársat

IPARI RENDSZERGAZDA

 (HF 11-7512)

pozícióba.

Feladatok

  • Ipari környezetben (gyógyszeripar) rendszergazdai feladatok ellátása,
  • Gyártósori problémák kivizsgálása,
  • SQL adatbázis lekérdezések,
  • Ipari informatikai szoftverek kezelése,
  • Support tevékenység ellátása.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Néhány év hasonló területen szerzett tapasztalat, (de pályakezdők jelentkezését is várjuk),
  • Angol nyelvtudás előny.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Kiemelkedő jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest/Gödöllő.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7512"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése