Megbízható nemzetközi autóipari gyártó partnerünk részére keresünk új munkatársat

 IPARI PROJEKTmérnök

 (HF 11-7645)

 pozícióba.

 Feladat

  • Felelősség a projektek sikerességéért,
  • Vevői követelmények, elvárások teljesítése,
  • A beszállítókkal valamint a projekt résztvevőivel való együttműködés,
  • Idő- és költségvetési tervek kidolgozása, követése és betartatása,
  • A belső folyamatok megtervezése, a kivitelezés végigkísérése.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök, villamosmérnök),
  • Autóipari gyártó közegben szerzett tapasztalat előny,
  • Projektek levezetésében való jártasság (néhány év),
  • Aktív angol nyelvtudás.

 Amit kínálunk

  • Biztos nemzetközi háttér,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Dinamikus csapat,
  • Hosszú távú munkalehetőség.

 Egyéb

  • Munkavégzés helye: Észak-Dunántúl,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,

magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a

„HF 11-7645”-ös referenciaszám és a pozíció feltüntetésével

az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Fejlesztőmérnök

HSA Kft.

Fejlesztőmérnök Feladatok: Termékfejlesztéssel ...
Eger

Lakatos

HSA Kft.

Lakatos Feladatok: A vállalat gépparkjában kele...
Heves

Termékvizsgáló hegesztési ismeretekkel - Karosszériaüzem

AUDI HUNGARIA Zrt.

Függetlenül attól, hogy karrierútjának melyik á...
Győr