www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 915457
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk számukra
IPARI PROJEKTMÉRNÖK
szakembert.

Feladatok:
  • Termelőeszközök beszerzése és/vagy átalakítása új gyártmányok bevezetéséhez
  • Új gyártmányokhoz kapcsolódó projektekben az ipari mérnökség és a termelőeszköz beszállítók feladatainak koordinálása
  • Új gyártmány bevezetéséhez idő és költségvetési tervek kidolgozása, követése és betartatása
  • Folyamatok, műszaki megoldások, termelőeszközök követelményrendszerének kidolgozása és dokumentálása
  • Együttműködés a Cég európai ipari mérnökségi szervezetével
Amit várunk:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Célgépek tervezésében, üzemeltetésében, beszerzésében szerzett tapasztalat
Előny:
  • Gépész végzettség
  • Termelő vállalatnál műszaki területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Projektmunkában szerzett tapasztalat
  • Autóipari termelő vállalatnál szerzett tapasztalat

Kezdési időpont: amint lehetséges
Salary: versenyképes fizetés + egyéb juttatások+ 100%-os bejárási támogatás
Foglalkoztatás jellege: alkalmazotti státusz, napi 8 órás munkavégzés
Munkavégzés helye: Sopronkövesd

Küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát vagy vegye fel velünk a kapcsolatot:
Márton Orsolya, e-mail: E-mail cím megjelenítése, tel: +36 30 6194 294
Köszönöm!

Tech People LÁBLÉC