www.cvonline.hu

Ipari mérnökségi csoportvezető (Ref.:614)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.02.27.
Jelentkezési határidő: 2014.08.01.
Hirdetés azonosító: 768958
lejárt

Ipari mérnökségi csoportvezető

Ref.:614

munkatársat keresünk az elektronikaiparban egyik piacvezető Partnercégünkhöz. Folyamatos

fejlesztéseikkel meghatározó tevékenységet folytatnak az egészségügy, életmód és

világítástechnika területén.

A munkakör alapvető célja:

Gyártásellenőrzés felépítése és kezelése a cég belső szabályzatának megfelelően. A termelési folyamatok, belső alkatrészek és termékek minőségi és elfogadhatósági ellenőrzése és felügyelete.

A munkakör legfontosabb feladatai:

  • Termelési részlegek támogatása, a részlegeken belüli hibák minimalizálása

  • Folyamatos együttműködés a K&F osztállyal, vevői panaszok kezelése, gyökér-ok elemzés, a felmerülő hibák korrigálása

  • A külső és belső panaszokról érkező információk továbbítása a vezetőség felé

  • Véletlenszerű auditálás elvégzése a gyártási folyamat alatt

  • Gyártási folyamatok problémáinak tanulmányozása és megelőzése

  • Pontos, folyamatos adatszolgáltatás a minőségirányítási rendszerről és a termelési folyamatról, hiba felismerési lehetőségek biztosítása, források felkutatása és elérhetővé tétele

  • Adatok felhasználása folyamatos elemzések elkészítéséhez

  • A többi részleggel együttműködve a legfőbb problémák meghatározása

  • Az új és módosított folyamatok és utasítások felülvizsgálata és adminisztrációja

  • A minőségellenőri csapat irányítása és támogatása

  • A jogszabályi előírások és a belső szabályzatok betartása

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, tapasztalatok és személyiségjegyek:

  • Főiskolai vagy egyetemi diploma (műszaki, lehetőleg villamosmérnöki területen)

  • Minőségirányítási területen szerzett néhány éves tapasztalat

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • Kiváló kommunikációs képességek

  • Problémamegoldó képesség

  • ISO90000, Audit ismeretek

  • Poka-Yoke technika, FMEA, kockázatelemzési és gyökér-ok elemzési technikák

  • Nemzeti biztonsági normák ismerete

  • Célorientált, jól terhelhető, műszaki szemléletű, csapatorientált személyiség

A Megbízónk által kínált feltételek:

  • Multinacionális környezet

  • Versenyképes bérezés és juttatások

  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Tolna megye

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük regisztráljon a weboldalunkon mint álláskereső, és töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu