www.cvonline.hu

IPARI MÉRNÖK

  • A hirdetés 756 napja lejárt

Partnerünk, a világ legnagyobb logisztikai szakértője. A minőségi szolgáltatások területén megszerzett nemzetközi tapasztalatukat bővítik most, újonnan kialakított összeszerelő üzemük beindításakor. Stratégiai, a globális távközlési piacon meghatározó szerepet játszó partnerük részére látnak el gyártási feladatot Biatorbágyon. Az induló csapat kialakításához elhivatott műszaki szakembereket keresünk.

Feladatok:

►    A vevői igények kielégítéséhez szükséges emberi, alapanyag és gyártosori szükségleteket meghatározása

►    Készletek optimilás szinten tartása

►    Gyártási folyamatok elemzése, mérése és erőforrás kihasználtság analízisek készítése; Ezek alapján fejlesztési javaslatok tétele

►    Ciklus, járulékos és ütemidő optimalizálása

►    Raktározási és Gyártási folyamatok felügyelete és fejlesztése

►    Riportok készítése és folyamatos kapcsolatartás a vevővel

Elvárások:

►    Minimum 2 év ipari mérnöki tapasztalat

►    Felsőfokú műszaki végzettség

►    Aktív angol nyelvtudás

►    Erős MS Office tudás

►    Erős analitikus készség

Amit kínál:

►    Multinacionális környezet

►    Kihívást jelentő munkakör, szakmai fejlődés biztosítása

►    Vonzó kompenzációs csomag

Amit az Enloyd kínál:

►    Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk

►    Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket

►    Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata

►    Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát

►    Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk

►    Ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni

Helyek Biatorbágy
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő