www.cvonline.hu

Ipari mérnök

  • A hirdetés 303 napja lejárt

Főbb feladatok és hatáskör

A National Instruments energikus munkatársat keres Ipari mérnöki pozícióba a debreceni telephelyére. A munkakör magába foglalja a folyamatok, termékáramok támogatását, karbantartását és fejlesztését. Továbbá elvárás még a folyamatos fejlesztések révén a hatékonyság fejlesztése kis mennyiségű-nagy típusszámú gyártói környezetben. Elvárás továbbá szoros együttműködés más mérnöki csoportokkal, termelésvezetőkkel és egyéb dolgozókkal az egész világra kiterjedő szervezetünknél.
A jelöltnek erős interperszonális képességekkel kell rendelkeznie, valamint tudnia kell, hogyan tegyen szert több területet átfogó támogatásra annak érdekében, hogy teljesítse a célkitűzéseket.

Feladatok
Gyártó egységek közötti kulcsfontosságú projektek koordinálása
• Új technológiák és folyamatok értékelés és bevezetése
• Gyártási folyamatok kialakítása, standardizálása és fejlesztése
• Megtérülés alapú beruházások előkészítése, ROI.
• Fejlesztendő területek azonosítása és megoldások, alternatívák biztosítása a hozamnövelés érdekében
• Termék- és folyamatleírások meghatározása, folyamatfejlesztés, gyártási idők és munkautasítások (beleértve a képzési anyagok) meghatározása.

Feltételek

Végzettség
• Legalább B.Sc. végzettség gépész-, vagy villamosmérnöki szakon, vagy ennek megfelelő végzettség akkreditált mérnöki programban.
Tapasztalat:
• 2-4 év, az ipari mérnökség területén, multinacionális gyártókörnyezetben szerzett munkatapasztalat.
• Erős és határozott projektszervező- és vezetőkészség, valamint minimális felügyelet mellett végzett hatékony, önálló munkavégzés
• Elektronikai gyártástechnológiák ismerete: PCB Assembly, Final Assembly ismerete előny.
• LEAN direktívák (VSM, Cell design, TPM, Visual Management, Kaizen stb.) ismerete.
• CAD szoftverek ismerete és layout tervezésben szerzett tapasztalat előnyt jelent.
Elvárt képességek:
• Kiváló problémamegoldó képesség, minőségorientált hozzáállás
• Önálló munkavégzésre való képesség – napi feladatok ellátása minimális felügyelet mellett.
• Különböző területekről érkező egyének és csapatok jó koordinációja.
• Választékos angol kommunikációs készség, több kommunikációs csatorna megfelelő használata (pl. prezentációk).
• Megbízható, pontos munkavégzés

Cégünkről

A National Instruments emberközpontú vállalat, amely nemcsak vásárlóira, partnereire és részvényeseire fordít kiemelt figyelmet, de munkatársaira is. Élettel teli és innovatív vállalati kultúrát építettünk ki, olyan jövőt formáló eszközöket biztosítunk a mérnökök és tudósok számára, amellyel jobbá teszik a világot, csökkentik a környezeti terhelést és igyekszünk jobbá tenni a közösséget, ahol dolgozunk és élünk. Nagy hangsúlyt fektetünk a dolgozói elégedettségre, az emberekkel való bánásmódra és az irántuk érzett felelősségre. A National Instruments számos piacképes és személyre szabott juttatást kínál dolgozóinak. Meggyőződésünk, hogy munkatársaink képezik a vállalat alapját, elkötelezettségük és energiájuk nélkül a cég nem tudná elérni céljait. Emiatt tartjuk számon őket vállalatunk legfontosabb értékeiként.

Helyek Magyarország
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő