www.cvonline.hu

IPARI MÉRNÖK

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 949178

Partnerünk, a világ legnagyobb logisztikai szakértője. A minőségi szolgáltatások területén megszerzett nemzetközi tapasztalatukat bővítik most, újonnan kialakított összeszerelő üzemük beindításakor. Stratégiai, a globális távközlési piacon meghatározó szerepet játszó partnerük részére látnak el gyártási feladatot Biatorbágyon. Az induló csapat kialakításához elhivatott műszaki szakembereket keresünk.

Feladatok:
  • A vevői igények kielégítéséhez szükséges emberi, alapanyag és gyártosori szükségleteket meghatározása
  • Készletek optimilás szinten tartása
  • Gyártási folyamatok elemzése, mérése és erőforrás kihasználtság analízisek készítése.; Ezek alapján fejlesztési javaslatok tétele
  • Ciklus, járulékos és ütemidő optimalizálása
  • Raktározási és Gyártási folyamatok felügyelete és fejlesztése
  • Riportok készítése és folyamatos kapcsolatartás a vevővel
Elvárások:
  • Minimum 2 év ipari mérnöki tapasztalat
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Erős MS Office tudás
  • Erős analitikus készség
Amit kínálunk:
  • AMIT KÍNÁL:
  • Multinacionális környezet
  • Kihívást jelentő munkakör, szakmai fejlődés biztosítása
  • Vonzó kompenzációs csomag
  • AMIT AZ ENLOYD KÍNÁL:
  • Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk
  • Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket
  • Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata
  • Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát
  • Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk
  • Ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni
Munkavégzés helye:
  • Biatorbágy
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Biatorbágy