www.cvonline.hu

Ipari mérnök

  • A hirdetés 1025 napja lejárt

A ZF Lenksysteme Hungária Kft. a személy- és tehergépkocsik kormánymű és kormányoszlop gyártásában piacvezető német ZF Lenksysteme GmbH magyarországi leányvállalata egri/maklári gyárába

munkatársat keres

Feladatok:

  • Új szerelőgépek, berendezések, gépátépítések, kapacitásbővítések és gép áttelepítések tervezése és lebonyolítása
  • Szakmai támogatás a gép optimalizálási műveletek elvégzéséhez a mindenkori termelési terület bevonásával
  • Az ajánlatadás részeként a befektetések kalkulációja a vevői igények keretein belül
  • Költségvetés tervezés és jóváhagyás az adott pénzügyi keretek között
  • Műszaki követelmények kidolgozása gépek és szerelő eszközök kivitelezéséhez és átvételéhez
  • Gép és berendezés koncepció, a beszállítókkal lefolytatott konstrukciós megbeszélések lebonyolítása a megfelelő gyártási szakterületek igényeinek figyelembevételével
  • Az előátvétel, üzemi átvétel és a végátvétel ZFLS előírások szerinti tervezése és végrehajtása
  • A költségkeretek betartásának ellenőrzése a projekt futása közben a gép beszállítói oldalról a projekt zárásáig
  • Részvétel a P-FMEA és a felcserélhetőségi-FMEA elkészítésében
  • Termék és konstrukció szakértői feladatok elvégzése a szereléshelyes tervezésben (DFMA)

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség (automatizálás/szerelés szakirány előnyt jelent)
  • 1-2 év szakmai tapasztalat (autóipari területen szerzett szériaszerelés-tervezési gyakorlat előnyt jelent)
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Toyota Termelési Rendszer és a Lean line tervezés területen szerzett ismeretek
  • Low Cost Intelligent Automatisation alapvető ismerete
  • Vállalkozó szellemű gondolkodás és proaktivitás
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Magabiztos fellépés
  • Külföldi kiküldetés vállalása (a németországi anyavállalatnál)
  • Gép- konstrukciós, vagy mechatronikai ismeretek előnyt jelentenek

Pozíció területe(i):

  • Ipari mérnökség

Munkavégzés helye: Eger/Maklár

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az alábbi e-mail címre!

További információért hívja Vámos Mónikát.

Helyek Heves
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol