www.cvonline.hu

IPARI MÉRNÖK

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 840106

Flex állások

Amennyiben Ön olyan munkahelyet keres, ahol naponta új kihívásokkal teszik próbára képességeit, ugyanakkor kemény munkája jutalma sem marad el, jelentkezzen a Flextronics- hoz!
Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.

A Flextronics International Kft. sárvári gyáregysége a keres munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Új termék bevezetésének támogatása, gyártási folyamatainak kialakítása
  • A gyártósorok kialakításában való részvétel.
  • Line balansz, ütemidők kialakítása, bevezetése, jóváhagyása
  • A műszaki változtatások indítása, jóváhagyása, a változásoknak és azok költségeinek nyomonkövetése, Agile rendszer használata az ECO folyamathoz
  • A termékekhez, a gyártási folyamathoz tartozó gyártási dokumentációk elkészítése, felügyelete, ellenőrzése, karbantartása.
  • Aktív közreműködés a gyártás folyamatos javításában költségcsökkentési és minőségjavítási programokban

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (gépészmérnök, ipari mérnök)
  • Autocad, Solidworks ismeretek
  • Mozdulatelemzési eljárások ismerete
  • 2-3 év szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • PC ismeretek

Jelentkezés/További információ:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi linken keresztül hozzánk.