www.cvonline.hu

Ipari mérnök

  • A hirdetés 1222 napja lejárt

Autóiparban tevékenykedő multinacionális partnercégünk várja a jelentkezőket

 pozícióba.

 A cég kihívásban gazdag munkakört, fejlett gépparkot, egyedi technológiát és stabil hátteret nyújt az új munkatárs részére.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Aktív részvétel a gépoptimalizálási műveletekben
  • Gépáttelepítések tervezése és lebonyolítása
  • Műszaki követelmények kidolgozása a gépek átvételéhez
  • Beszállítókkal folytatott konstrukciós megbeszélések lebonyolítása
  • Szakértői feladatok elvégzése a szereléshelyes tervezésben

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség
  • Automatizálási ismeretek előnyt jelentenek
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Aktív középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
  • Külföldi kiküldetés vállalása

Amit a Megbízónk nyújt:

  • Egyedi technológia
  • Kihívásokban gazdag munkakör
  • Felszerelt, modern géppark
  • Fejlődési lehetőségek
  • Külföldi betanulás
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Munkavégzés helye:

  • Heves megye

Helyek Heves
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol