www.cvonline.hu

IPARI MÉRNÖK

  • A hirdetés 1091 napja lejárt

 Multinacionális partnercégünk az alábbi pozícióba keres új kollégát:

Amennyiben szeretne egy dinamikusan fejlődő, fejlett gépparkkal rendelkező, stabil hátterű nemzetközi cég tagja lenni, úgy várjuk jelentkezését.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Gépáttelepítések és gépbeszerzési projektek lebonyolítása
  • Költségvetés tervezése
  • Műszaki specifikációk készítése a gépek leírásához
  • Gépbeszerzések egyeztetése a beszállítókkal
  • Szakmai támogatás a gépek optimalizálására vonatkozóan

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Autóiparban szerzett tapasztalat előny
  • Mechatronikai ismeret előny
  • Határozott, dinamikus személyiség

Amit a Megbízónk nyújt:

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Nemzetközi háttér
  • Szakirányú képzések
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Munkavégzés helye:

  • Heves megye

Helyek Heves
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő