www.cvonline.hu
Ipari mérnök
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.03.24.
Jelentkezési határidő: 2014.03.28.
Hirdetés azonosító: 736671
lejárt

(Vas)

Pozícióleírás
Autóiparban tevékenykedő partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

IPARI MÉRNÖK

Feladatok:
- gyártási folyamatok felügyelete, a termelés támogatása,
- munkautasítások készítése,
- új termék bevezetéssel kapcsolatos dokumentumok elkészítése,
- a gyártási folyamat optimalizálása, fejlesztése az új és jelenleg gyártásban lévő termékre,
- folyamat felügyeleti eljárások (FMEA) készítése,
- selejtcsökkentésre irányuló tevékenység, hibakeresés, okok feltárása, javító intézkedések bevezetése ,
- a kimenő termékek minőségi előírásainak ismerete,
- részvétel auditok előkészítésében.

Követelmények
- felsőfokú műszaki végzettség
- gyártástechnológiai ismeretek
- elektronikai iparban szerzett tapasztalat
- min. 1 éves releváns tapasztalat gyártó környezetben,
- középfokú angol nyelvismeret,
- MS Office felhasználói szintű ismerete,
- dinamikus, rendszerszemléletű, határozott személyiség,
- költség-hatékony gondolkodásmód, nagyfokú önállóság