www.cvonline.hu

Ipari mérnök

  • A hirdetés 1292 napja lejárt

A Lear Corporation a Fortune 500-as listában felsorolt vállalat, amelynél tehetséges alkalmazottak világszínvonalú termékeket terveznek és gyártanak. Mint az autóipar vezető beszállítója az ülés és elektromos rendszerek területén, a Lear globális képességekkel, de egyedi kötelezettségvállalással szolgálja ki ügyfeleit.

A Lear központja Southfieldben, Michigan államban található és világszerte 35 országban, 207 helyen üzemel, ahol közel 98000 dolgozót alkalmaz. A Lear-t a New York-i tőzsdén [LEA] néven jegyzik.

 Móri csapatunkba keresünk mielőbbi  belépéssel, határozott időre

munkatársat

Általános feladatok

  • Új gépjármű ülések gyártásindításának koordinálása
  • A gyártástechnológia megtervezése, folyamatos fejlesztése
  • Gyártási dokumentációk készítése
  • Gyártási anyagszükségletek, gyártási idők meghatározása

Pozíció betöltőjével szemben támasztott követelmények:

  • Felsőfokú műszaki vagy számítástechnikai végzettség
  • Angol vagy német nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Rugalmasság
  • Autóiparban szerzett tapasztalat előnyt jelent

A Lear Corporation versenyképes fizetést és kiváló juttatási csomagot kínál alkalmazottainak.

Több kihívás. Több lehetőség. Több juttatás.

A Lear energikus, lelkes és tehetséges egyéneket keres nemzetközi környezetben történő munkavégzésre. Ha kihívást jelentő munkára, folyamatos fejlődési lehetőségekre és az ezeknek megfelelő juttatásokra vágyik, nálunk megtalálja, amit keres. Fényképpel  ellátott önéletrajzát küldje az alábbi e-mail címre a pozíció nevének megjelölésével.

További információ: Link megjelenítése

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő