www.cvonline.hu

Ipari mérnök

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2014.03.18.
Hirdetés azonosító: 682509

Partnerünk egy vezető autóipari beszállító vállalat. Jelenleg gépjármű elektronikai gyártó üzletágukhoz keresünk új munkatársat Ipari mérnök pozícióba.

Feladatok:

- Ütem-, és üzemidő meghatározása és részidő megállapítása, követése és ezek elemzése
- Kapacitástervezés, eszköz és létszám igény meghatározása
- Gyártás hatékonyság elemzése, termelési mutatószámok követése, elemzése
- Racionalizálási javaslatok elkészítése, kidolgozása
- Munkafolyamatok szabályozása, munka utasítások elkészítése, egyeztetése és kiadása a gyártás számára
- Művelettervek, munkafolyamat tervek készítése, ezek SAP-ban történő rögzítése és ápolása
- Munkahelyek kialakítása, gyártási folyamattervezés támogatása
- Üzemi layout tervek készítése
- Munkahelyek ergonómiai auditálása

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki végzettség (gépész-, villamosmérnök, vagy műszaki menedzser végzettség)
- Hasonló területen szerzett legalább 2 év szakmai tapasztalat
- Társalgási szintű német-, és/vagy angolnyelv-tudás
- Felhasználói szintű MS Office ismeretek
- Precizitás, pontosság, lelkiismeretes munkavégzés
- Jó kapcsolatteremtő képesség
- Tervszerű, strukturált gondolkodásmód
- Jó felfogó képesség, logikai készség

Amit kínálunk:

-Folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
- Nemzetközi karrierlehetőség egy fiatal és innovatív csapatban
- Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag
- Széleskörű Cafeteria rendszer
- Rendszeres tapasztalatcsere a külföldi telephelyek kollégáival
- Nyelvtanulási lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a