www.cvonline.hu

Ipari mérnök

  • A hirdetés 8 napja lejárt

Pozíció leírása:

Gépek, berendezések hatékonysági mutatóinak nyomon követése;
A termelési kapacitás tervezése;
Munkautasítások készítése és frissítése;
Termelési folyamat elemzése;
Ciklusidő mérése;
Fejlesztési javaslatok tétele;
Szükség szerinti layout változtatás és optimalizálás;
Kapcsolattartás a társosztályokkal;
Riportok készítése.

Követelmények:

Felsőfokú műszaki végzettség;
Min. 2-3 év multinacionális vállalatnál szerzett releváns tapasztalat;
Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.

Előny:

Autóipari tapasztalat
Lean, SixSigma, FMEA ismeretek

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye, Tatabánya

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítéseemail címen keresztül!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.

Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 34/480-380, + 36 30 791-5969

Elvárás

Értékelt kvalitások

Előny:

Ideális pályázó:

Jó elemző és problémamegoldó képesség;
Magas szintű Excel ismeret;
Jó kommunikációs készség,

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes fizetés
Stabil vállalati háttér
Hosszú távú munkalehetőség

Hire-One Kft.

Pozíció leírása:Gépek, berendezések hatékonyság...
Oroszlány, Tata, Tatabánya

HSA Kft.

Ipari mérnök  Feladatok: A megtervezett folyama...
Heves

Ipari Automatizálási Mérnök

Arconic-Köfém Kft.

Amit kínálunk: Ipari berendezések automatizálás...
Székesfehérvár, Fejér