www.cvonline.hu
Ipari mérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.03.
Jelentkezési határidő: 2016.12.09.
Hirdetés azonosító: 1099420

Multinacionális partnercégünk számára keresünk munkavállalót az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • gyártási terület folyamatos szerszámellátásának biztosítása
  • készletek és élettartam folyamatos nyomon követése
  • szerszámraktározási rendszer folyamatos fejlesztése
  • tesztelés, folyamat optimalizáció
  • költség és kapacitás tervezés
  • gépáttelepítések tervezése, lebonyolítása

Elvárások:

  • gépészmérnök végzettség-gyártástechnológiai szakirány
  • autóiparban vagy forgácsolási technikákban szerzett tapasztalat
  • folyékony angol/német nyelvtudás
  • kiváló kommunikációs képesség

Amit nyújtunk:

  • multinacionális, modern munkakörnyezet
  • hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai tréningek
  • külföldi kiküldetések
  • nyelvi képzések
  • cafetéria, céges autóbusz járat
  • ingyenes sportolási lehetőségek

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.