www.cvonline.hu

Ipari mérnök

  • A hirdetés 164 napja lejárt

Fejér megyei autóipari beszállító cég munkatársat keres

munkakörbe

Feladatok:

  • Üzemi layout tervek készítése;
  • Gyártósorok, gyártási folyamatok, munkahelyek kialakítása, valamint hatékonyságuk elemzése és fejlesztése;
  • Mozdulatelemzések elvégzése, ciklusidő mérése;
  • Művelettervek, munkafolyamat tervek készítése, ezek ERP rendszerben történő rögzítése és aktualizálása;
  • Gyártási dokumentációk, munkautasítások elkészítése, felügyelete, karbantartása; Munkahelyek ergonómiai javítása

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Lean manufacturing/TPS ismerete
  • Német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Külföldi betanulás vállalása,
  • Önálló, kreatív munkavégzés,
  • Megbízhatóság, precizitás,
  • Lojalitás
  • Felhasználó szintű AutoCAD ismeretek

Előnyt jelent:

  • REFA vagy MTM alkalmazásában szerzett tapasztalat
  • Mindkét nyelv ismerete
  • Autóipari tapasztalat

Egyéb információ:

  • Azonnali kezdés
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Célprémium
  • Céges telefon biztosítása
Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő