www.cvonline.hu

Ipari mérnök

  • A hirdetés 360 napja lejárt

Kongsberg Automotive siófoki gyártóegysége ülésmozgató megoldásokat, aktív fejtámla, motorháztető nyitó kábeleket, valamint erőgép kábeleket gyárt. Vevői a világ vezető autógyártó vállalatai, a siófoki Kongsberg termékeivel futnak többek között az Audi, a Mercedes, Jaguar, Land Rover, Peugeot, Fiat modelljei. A cégcsoport számára ez a vállalat kulcsfontosságú szerepet tölt be Európában, a kontinensen ugyanis az egyetlen ilyen profilú gyáregysége.

A Kongsberg Automotive 2013-ban bejutott a tekintélyes, világszintű Top 100-as autóipari beszállítók listájába. A Kongsberg Automotive vállalatának nagy családja összesen több mint 10.000 munkavállalót foglalkoztat a világ húsz országában, 32 gyártóegységében.

Feladatok:

  • Új technológiák, gépek, szerszámok tervezése és bevezetése a termelésbe
  • Specifikációk összeállítása
  • Berendezések, szerszámok felülvizsgálata és fejlesztése
  • Új gépek tartalék alkatrészek listájának összeállítása
  • Kapcsolattartás az eszközbeszállítókkal (árajánlatkérés, határidők, nyomon követés)
  • Beállítási és műveleti utasítások készítése, ezek oktatása
  • Költségkalkulációk készítése / támogatás
  • Részvétel a folyamatos fejlesztés projektekben
  • Támogatja a project büdzsé összeállítását
  • Normamérések, normák megállapítása
  • Kapacitásszámítások
  • Megfelelő információ áramlás biztosítása az osztályok között a projektekkel kapcsolatban

Elvárások:

  • Iskolai végzettség:
  • Mérnöki végzettség
  • Autóipari tapasztalat 2 év
  • Termék- vagy szerszámtervezési gyakorlat min. 1 év
  • 3D CAD tervező software felhasználói ismeretek (ProE, CATIA, Inventor)
  • Tárgyalóképes angol

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Somogy
Fejér
Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol