www.cvonline.hu

Ipari mérnök (Vevőszolgálati területre)

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 743056

HSA Kft. – A hazai személyzeti szolgáltató.
Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Ipari mérnök
(Vevőszolgálati területre)

Feladatok:

  • Új szerelő berendezések, gép átépítések, és áttelepítések felelős projektvezetése és a teljes gép beszerzési folyamat lebonyolítása
  • Önálló tervezői munka a meghatározott célok alapján
  • Költségvetés tervezés és jóváhagyás
  • Műszaki specifikációk elkészítése, közreműködés az FMEA készítésében

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Gépkonstrukciós vagy mechatronikai ismeret előnyt jelent
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • Határozott fellépés, csapatmunkára való képesség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Munkavégzés helye:

  • Eger

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével a E-mail cím megjelenítése címre!