Ugrás a tartalomra

Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Feladatok:

  • A meglévő gyártósorok átalakítása és fejlesztése
  • Részvétel az új gyártósorok telepítésében
  • A géptelepítésekkel kapcsolatos követelmények egyeztetése
  • A telepítés ütemtervének tartása, koordinálása
  • A próbagyártások megszervezése, levezetése
  • A gyártási és termék összeszerelési folyamatok támogatása
  • A minőségügyi szabványok garantálása

Elvárások:

  • Gépészmérnök/villamosmérnök/PLC mérnök végzettség
  • Legalább 2 éves gyártósor telepítésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Elkötelezett, felelősségteljes munkavállalás

A munkáltató ajánlata:

  • Határozott idejű munkaszerződés
  • Versenyképes bérezés
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik multinacionális háttérrel rendelkező veszprémi autóipari beszállító partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát e-mail címünkre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-2189-es referenciaszámot!

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Veszprém
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Legalább 2 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása