www.cvonline.hu
Ipari mérnök - REFA vagy MTM ismerettel - INTS/9/144

Borsod-Abaúj-Zemplén megyei nemzetközi gyártó partnerünk számára keresünk kollegát

Ipari mérnök - REFA vagy MTM ismerettel

pozícióba

Ref.: INTS/9/144

Feladatok:

  • A meglévő művelettervek elemzése, fejlesztése, optimalizálása, együttműködés a technológusokkal, a LEAN szakértővel, termeléssel és a logisztikával.
  • Időfelvételek, műveleti idő elemzések készítése,
  • Folyamatoptimalizálás, normák felvétele, kalkulálása (REFA), gyártási ráfordítások kimutatása, elemzése
  • Gyártási teljesítmény célok meghatározása
  • Gépek és folyamatok folyamatos képességvizsgálata, gyártási kapacitások meghatározása
  • Gépek kihasználtságának folyamatos követése, értékelése, javaslat a gépkihasználtság javítására
  • Javaslat a layoutok javítására, átalakítására és a munkahelyek ergonomikus kialakítására,
  • Folyamatos anyagáram kialakítása, javaslat a veszteségek megszüntetésére
  • Javaslat a gyártási portfólió optimalizálására
  • Aktív részvétel az új termékek gyártás megvalósíthatóságának vizsgálatában a műveletterv, műveleti idők és ráfordítások alapján
  • A szakterülethez tartozó dokumentumok naprakészségének biztosítása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Gyártóiparban (gépipar, autóipar, elektronikai gyártás, fémipar) szerzett szakmai tapasztalat
  • MTM/ REFA ismeretek
  • Lean ismeretek
  • Kommunikációképes angol és vagy német nyelvtudás
  • Pontos és hatékony munkavégzés, jó elemzőkészség

Ajánlat

  • stabil cég, hosszú távú munkalehetőség
  • karrierlehetőség
  • reális bérezés
Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Kategória Energetika / Villamosság, Villamosmérnök, Gyártás / Termelés, Folyamatmérnök, Termelésért felelős mérnök, Mérnök / Műszaki, Elektromérnök, Gépészmérnök, Közlekedésmérnök, Mérnök, Villamosmérnök
Régió Borsod-Abaúj-Zemplén
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű