Ugrás a tartalomra
IPARI MÉRNÖK (HF 12-8388)
pozícióba.

Nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

IPARI MÉRNÖK
(HF 12-8388)

pozícióba.

Feladat

  • Idő, költség és erőforrás tervezés,
  • Termelési létesítmények optimalizálása, a termelékenységjavító projektek vezetése,
  • Kapacitástervezés,
  • Műszaki ellenőrzési feladatok elvégzése,
  • Technikai jelentési rendszer felállítása, karbantartása és nyomon követése,
  • Teljesítménymutatók értékelése,
  • Műszaki alapadatok ad hoc értékelése.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (előny: gyártó- vagy termelő cégnél szerzett tapasztalat).

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Pest megye délkeleti része.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
 küldje el magyar és angol/német nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „HF 12-8388”-as referenciaszám feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu

Budapest
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Legalább 1 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása