www.cvonline.hu

Ipari mérnök gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.08.27.
Hirdetés azonosító: 946739
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal kiemelt partnerünk részére keresünk ipari mérnök gyakornok pozícióra diák munkavállalót.

Feladatok:

  • Fizikai szabályzások , mint mozgás, szenzorok beavatkozók közti logika felállítása
  • Ember-gép interface tervezése és készítése
  • Megadott funkciónális leírás alapján program tervezés, implementálás

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Heti 3-4 nap munka vállalása
  • 1-2 év befejezett tanulmány
  • Önálló munkavégzés
  • Jó probléma megoldó készség
  • Legalább egy nyelvet ismersz a C/Pascal/Basic közül
  • Középfokú angol nyelvtudással rendelkezel (írásban és szóban egyaránt)

Amit kínálunk

  • Bruttó 893 Ft/óra diákbér
  • Hosszútávú munkalehetőség

Ha szeretnél egy dinamikus fiatalokból álló csapat tagja lenni, Link megjelenítése után várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!