www.cvonline.hu

Ipari mérnök (Gy-M-S)

  • A hirdetés 1248 napja lejárt

Autóipari megbízó Partnerünk részére keresünk gépészmérnök végzettséggel rendelkező, megbízható, önállóan dolgozni tudó Ipari mérnök munkatársat Győr-Moson-Sopron megyébe, az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • A termékek gyárthatóságának biztosítása és fejlesztése
  • Termelés támogatása az előszéria fázis végéig
  • Termékfejlesztés
  • Gyártósorok optimalizálása

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség
  • Hasonló területen szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Prezentációs képességek
  • Utazási hajlandóság
  • Folyamatmérnöki tapasztalat előny

Kétnyelvű, fényképpel ellátott Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő