www.cvonline.hu

Ipari mérnök (fémmegmunkálás)

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.07.21.
Hirdetés azonosító: 886494

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Ipari mérnök
(fémmegmunkálás)

Feladatok:

  • Fémmegmunkálási gyártási folyamatok tervezése
  • Közreműködés a gyártási technológiák fejlesztésében
  • Alkatrészgyártási folyamat felügyelete
  • Szériagyártás támogatása
  • Folyamatok fejlesztése és a meglévő folyamatok optimalizálása
  • Teljes körű, önálló projektmunka

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség; gyártástechnológiai szakirány és forgácsoló szakképesítés előny
  • Folyékony angol vagy német nyelvtudás
  • Forgácsolásos és forgácsmentes gyártási folyamatok alapos ismerete
  • Gépépítés, értékáramlás, automatizálási technikák ismerete
  • Projekt menedzsment, kísérlettervezési és végrehajtási ismeretek
  • Jó kommunikációs képességek, csapatmunkára való nyitottság
  • Külföldi betanulás vállalása

Munkavégzés helye:

  • Eger

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével az E-mail cím megjelenítése címre!