www.cvonline.hu

Ipari mérnök - fémmegmunkálás

  • A hirdetés 756 napja lejárt

A ZF Lenksysteme Hungária Kft. a személy- és tehergépkocsik kormánymű és kormányoszlop gyártásában piacvezető német ZF Lenksysteme GmbH magyarországi leányvállalata egri/maklári gyárába

munkatársat keres

Feladatok:

  • A fémmegmunkálási gyártási folyamatok tervezése automatizálási és folyamatstabilitási szempontok alapján
  • A teljes alkatrészgyártási folyamat felügyelete
  • Közreműködés a forgácsolási és forgácsmentes gyártási technológiák fejlesztésében (anyagok, eljárások, berendezések, ellenőrzési módszerek)
  • A szériagyártás felelős támogatása
  • Folyamatok fejlesztése és a meglévő folyamatok optimalizálása
  • Teljes körű, önálló projektmunka (eljárások, folyamatlánc, iparosítás)

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség, gyártástechnológiai szakirány
  • Forgácsoló szakképesítés előny
  • Forgácsolásos és forgácsmentes gyártási folyamatok alapos ismerete
  • Gépépítés, értékáramlás, automatizálási technikák ismerete
  • Projekt menedzsment, kísérlettervezési és végrehajtási ismeretek
  • Önálló kezdeményezési, jó kommunikációs és csapat képességek
  • Külföldi betanulás vállalása (Németország és/vagy USA)
  • Folyékony angol és/vagy német nyelvtudás

Pozíció területe(i):

  • Ipari mérnökség

Munkavégzés helye: Eger/Maklár

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az alábbi e-mail címre!

További információért hívja Vámos Mónikát.

Helyek Heves
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő