www.cvonline.hu

Ipari mérnök (Debrecen) (INTS/3/30)

  • A hirdetés 1054 napja lejárt

Amerikai tulajdonú high-tech hardvergyártó partnercégünk debreceni központjába keresünk sorozatgyártásban jártas, preferáltan nemzetközi elektronikai gyártókörnyezetben szerzett tapasztalattal rendelkező elhivatott, motivált ipari mérnököt.

Feladatok:

  • Kulcsfontosságú projektek gyártásoldali támogatása
  • Új technológiák és folyamatok fejlesztése és bevezetése
  • Gyártási folyamatok fejlesztése és sztenderdizálása gyártásközben
  • Beruházás előkészítése, ROI tervezése, várható költségek és megtérülés kimutatása
  • Gyártási folyamatok mérnöki megfigyelése, fejlesztendő területek kimutatása, megoldások kidolgozása
  • Termék- és folyamatspecifikációk meghatározása, határidők meghatározása, munkautasítások, szükséges tréningek megfogalmazása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú – műszaki, mérnöki - végzettség
  • Magabiztos, középfokú angol nyelvtudás
  • Legalább 1 év szakmai tapasztalat, gyártás területen szerzett
  • Erős projekt szemlélet, önálló munkavégzés
  • CAD tervezőprogram gyakorlati ismerete
  • LEAN irányelvek ismerete
  • Elektronikai gyártástechnológiák ismerete, mint PCB szerelés

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő munkahelyi környezet
  • Nagyszerű, motiváló juttatási csomag
  • Proaktív, dinamikus csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Pályázás esetén a levél tárgyában tüntesse fel a megpályázott pozíciót!

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol