www.cvonline.hu

Ipari Lakkozó-Ausztria Tirol

Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 1005654

Osztrák partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk a következő pozícióra: Kedvezményes szállás biztosításával és kiemelkedő bérezéssel.
Feladatok:

  • Ipari festékszóró pisztoly használata
  • Kisebb és nagyobb fémszerkezetek festése, lakkozása

Elvárások:
  • Lakkozó vagy fényező végzettség vagy 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás, mely interjú alkalmával tesztelésre kerül (B1- B2)

Juttatások:
  • Osztrák alkalmazotti jogviszony
  • Minimum kb. havi nettó 2300 euró
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kedvezményes szállás biztosítása
  • Munkavégzés helye: Ausztria, Tirol
  • Munkaruházat biztosítása

Előnyök:
  • Saját gépjármű és jogosítvány

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, német és magyar nyelven a megadott e-mail címre! Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat, Krizics Mónikát a következő telefonszámon:+36 70 440 35 98 - munkanapokon 8-12 óráig.

Kategória
Külföldi munka
Régió
Külföld