Nemzetközi ipari kivitelező vállalat részére keresünk munkatársat

IPARI KIVITELEZÉSI IGAZGATÓ

 (HF 10-7142)

pozícióba.

Feladatok

  • Külföldi szerelési tevékenységet végző üzletág eredményes működtetésének támogatása, projekt-kivitelezések összefogása, megszervezése,
  • Megrendelőkkel, partnerekkel való tárgyalások lebonyolítása,
  • A projektek gazdasági kontrollja, projektmenedzsment feladatok ellátása,
  • Munkaterületek összefogása, gazdaságos működtetése.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök, további előny: mellette közgazdasági végzettség),
  • Több éves releváns tapasztalat,
  • Aktív angol és/vagy német nyelvtudás,
  • Projektmenedzsment ismeretek,
  • Havonta egy-két nap külföldi utazás vállalása.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Céges autó,
  • Kiemelkedő jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

 Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7142"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése