www.cvonline.hu

Ipari kenőanyag értékesítő

  • A hirdetés 757 napja lejárt

A Lubexpert Hungária Kft., a Mobil kenőanyagok hivatalos magyarországi forgalmazója folyamatosan bővülő csapatába keres tapasztalt ipari kenőanyag értékesítő munkatársat.

Feladatok:

  • Új ügyfelek, piaci lehetőségek felkutatása (ipari kenőanyag felhasználók).
  • Vevői igényfelmérés.
  • Ipari kenőanyag szállítási ajánlatok készítése, szerződéskötés.
  • Kapcsolattartás meglévő partnerekkel.
  • Kenéstechnikai szaktanácsadás.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (vegyész,- vagy gépészmérnök).
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás.
  • Értékesítési és iparági tapasztalat - minimum 3 -5 év.
  • B2B értékesítési tapasztalat.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • MS Office programok erős felhasználói szintű alkalmazása.
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség.
  • Csapatmunka és vevőorientáltság.
  • Rugalmasság, új ismeretek gyors elsajátítása.

Amit kínálunk:

  • Fiatal, dinamikus csapat.
  • Fejlődési lehetőség.
  • Tapasztalatnak megfelelő fizetés, bónusz – és cafeteria rendszer.
  • Vállalati gépjármű biztosítása (magán használatra is).

Munkavégzés helye:

  • Kelet-Magyarország

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el hozzánk önéletrajzát és bérigényét az alábbi címre. A tárgyban kérjük tüntesse fel a pozíció megnevezését.

Helyek Békés
Jász-Nagykun-Szolnok
Heves
Borsod-Abaúj-Zemplén
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Hajdú-Bihar
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol