www.cvonline.hu

Ipari kenőanyag értékesítő / szaktanácsadó (olajipari cég)

  • A hirdetés 542 napja lejárt

Megbízónk egy nemzetközi vállalat, amelynek a kenőanyag terméke a világ egyik meghatározó márkája. Jelenleg bővülő csapatukba keresünk tapasztalt ipari kenőanyag értékesítő munkatársat kelet-magyarországi területre.

Feladatok:

  • Új ügyfelek, piaci lehetőségek felkutatása (ipari vállalatok köreiben)
  • Meglévő ügyfélkör ápolása
  • Vevői igényfelmérés
  • Kenőanyag szállítási ajánlatok készítése, szerződéskötés
  • Kenéstechnikai szaktanácsadás

Elvárások:

  • Kenőanyag értékesítési vagy ipari (B2B) kereskedelmi tapasztalat - minimum 1-3 év
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Csapatmunka és vevőorientáltság
  • Rugalmasság, új ismeretek gyors elsajátítása
  • MS Office programok erős felhasználói szintű alkalmazása
  • Felsőfokú szakirányú végzettség előnyt jelent, de nem feltétel
  • kommunikációképes angol-nyelvtudás előnyt jelent
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:  Kelet-Magyarország

Amit kínálunk:

  • Fiatal, dinamikus, jó hangulatú munkaközösség
  • Fejlődési lehetőség
  • Kiemelkedő jövedelmi szint - fix + bónusz + cégautó (saját használatra is) + telefon + notebook

Mihalek Vezetői Tanácsadó Kft. Link megjelenítése

Részleg

Ipari kereskedelem

Helyek Békés
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Hajdú-Bihar
Pest
Budapest
Jász-Nagykun-Szolnok
Heves
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő