www.cvonline.hu

Ipari ingatlan tanácsadó

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.27.
Jelentkezési határidő: 2014.07.31.
Hirdetés azonosító: 829102

Ügyfelünk kiemelkedő szereplője az ingatlanpiacnak. Valamennyi kereskedelmi ingatlanpiaci szegmensben professzionális megoldásokat kínálnak. Jelenleg budapesti csapatuk bővüléséhez keressük a megfelelő szakembert ipari ingatlan tanácsadói pozícióba

Feladatok:

- Az ingatlanpiaci trendek és változások állandó nyomon követése
- A bérbe adott ingatlanok értékesítése
- Az értékesítéshez kapcsolódó teljes folyamat megtervezése és önálló menedzselése
- Ajánlatok elkészítése
- Ingatlanok nyilvántartásba vétele, kiajánlása
- Az ingatlanok bemutatása az érdeklődők számára, a lehetséges vevők teljes körű tájékoztatása

Elvárások:

- értékesítésben szerzett 1-3 éves tapasztalat
- kereskedelmi ingatlanpiacon szerzett tapasztalat
- folyékony angol nyelvtudás
- dinamizmus, önállóság, proaktivitás
- hiteles, magabiztos fellépés
- megnyerő személyiség

Amit kínálunk:

- változatos szakmai kihívás
- versenyképes juttatás
- szakmai fejlődési lehetőség
- kellemes munkakörülmények
- fiatal csapat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a