www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk
Ipari Informatikai Rendszer Fejlesztő

munkakör betöltésére

Munkakör:

  • Hengerműben és Öntödében üzemelő termelő berendezések informatikai támogatása és fejlesztése
  • A gépekkel, felszerelésekkel kapcsolatban fellépő adatátviteli problémák elemzése, megoldása
  • Önálló fellépés az ipari informatikai rendszer működési problémáinak megoldásában
  • Kapcsolattartás és közös fejlesztések a vállalati informatikai szervezettel
  • Részvétel a hosszú-, közép- és rövidtávú informatikai karbantartási, fejlesztési tervek kidolgozásában
  • Projektek specifikálása, vezetése, alvállalkozók irányítása

Elvárások:

  • Felsőfokú Informatikai végzettség
  • Alkalmazott operációs rendszerek (Windows, Unix) magas szintű ismerete
  • C programozási nyelv magas szintű ismerete
  • Ipari busz és kommunikációs standardok alkalmazása
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Analitikus gondolkodás, önálló és csoportban való munkavégzés képessége

Előny:

  • SQL standard ismeretek
  • Web fejlesztési ismeretek
  • Automatizálási végzettség
  • PLC programozási nyelvek magas szintű ismerete (Siemens, ABB)
  • Projektvezetési tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
Alcoa Karrieroldal