www.cvonline.hu

Ipari hűtőgépszerelő

  • A hirdetés 401 napja lejárt

Egyedi berendezések tervezésével és gyártásával foglalkozó miskolci cég keres hosszú távra kollégát a következő állás betöltésére:

Pozíció betöltéséhez szükséges szaktudás:

  • Képzett hűtőgépszerelő
  • Érvényes zöld / sárga /kék kártyával,
  • Legalább 3 év tapasztalat kereskedelmi hűtőrendszerekkel,
  • Villamos szaktudás –villamos rajzok értelmezése,
  • Hibák felismerése, javítása,
  • Danfoss hűtés szabályzók szabályzók ismerete,
  • Jó kommunikációs képességek,
  • Felhasználói számítógépes ismeretek, (MS.Office, szerviz szoftverek, stb.),
  • A munkavégzéshez B jogosítvány legalább szükséges

Munkaidő:
Napi 8-10 óra, rugalmas, készenlét is szükséges,

Munka leírása / feladatok:

  • Kereskedelmi hűtőberendezések javítása
  • Megelőző karbantartása
  • Villamos javítások
  • Üzembiztonság fejlesztése

Jelentkezését a lenti e-mail címen várjuk!

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő