www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 1060185
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, a nyugat-dunántúli régió járműiparának meghatározó szereplője, egy 115 éves múltra visszatekintő német cég szombathelyi leányvállalata, amely világszerte elismert, kiváló minőségű vontatott jármű-futóműveket és felfüggesztési rendszereket, valamint agrár-gépipari termékeket gyárt és értékesít, az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

IPARI FOLYAMATFEJLESZTŐ MÉRNÖK

Feladatok:
  • Gyártási folyamatok optimalizálása
  • Normaidő felmérés
  • Számítógépes szimuláció
  • Értékáram elemzés és tervezés (VSM)
  • Fejlesztő workshopok támogatása
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • Önállóság, pontosság, rugalmasság, jó szervezőkészség
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
Előny:
  • Korszerű folyamatelemzési módszerek ismerete (MTM, REFA)
  • 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Szimulációs szoftverek ismerete (Plant Simulation)
Munkavégzés helye:
  • Szombathely
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk önéletrajzát a pozíció megjelölésével!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Vas