www.cvonline.hu

Ipari fényező (INTS/DK/010)

  • A hirdetés 207 napja lejárt

Biztos, hosszú távú munkalehetőség Németországban! Megbízható németországi partnercégünkhöz keresünk bejelentettteljes munkaidős munkavégzésre németül beszélő munkatársakat az alábbi pozícióba:

Ipari fényező – INTS/DK/010

Munkavégzés helye:

  • Ulm környéke

Feladatok:

  • Nagyobb elemek kabinban történő fújása

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Erős alap- vagy középszintű német nyelvtudás (A2-B1)

Előnyt jelent:

  • Szakirányú végzettség
  • Érvényes „B” kategóriás jogosítvány és saját gépjármű

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Németországi bejelentés
  • Versenyképes fizetés
  • Színvonalas, igényes szállás biztosítva apartmanokban

Amennyiben érdeklődik a lehetőség iránt, kérjük küldje el önéletrajzát e-mail címünkre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013

Helyek Baranya
Békés
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Hajdú-Bihar
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német