www.cvonline.hu

Ipari fényező (acélszerkezetek) - Németország

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 831117
lejárt

Ország:    Németország (+49)

A pozíció leírása:    Német megbízónk részére németül beszélő ipari fényezőket keresünk.

Feladatkör, felelősségek:    Feladatkör:

• Spritzlackieren zur Industrielackierung von Stahlkonstruktionen

• Durchführung aller Lackiervorarbeiten wie Schleifen, Spachteln, Fillern, Abkleben und Silikonarbeiten

• eventuell Bereitschaft zur Schichtarbeit

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   Szükséges tapasztalat, végzettség:

• Ausbildung als Lackierer/in oder eine andere Berufsausbildung mit Berufserfahrung als Lackierer/in Erfahrung im Lackieren mit der Spritzpistole

• Idealerweise Erfahrung im Airlesslackieren

• Wünschenswert: Fahrerlaubnis B PKW/Kleinbusse (alt: FS 3)

Nyelvtudás:    Társalgási szintű német nyelvtudás, szakmai nyelv ismerete

A megbízó cég profilja:    Megbízónk egy németországi munkaerőkölcsönző-cég.

A munkaadó egy középnagyságú ipari fényező vállalat Németországban.

Egyéb:    • Munkavégzés helye: Blaubeuren bei Ulm (Baden-Württemberg) vagy Biberach (Baden-Württemberg)

• Munkabér: bruttó 13 eurótól, tapasztalattól függően, a németországi adózási szabályok szerint (IGZ/DGB Tarifvertrag EG 4)

• 40 órás munkahét, több műszakos munkavégzés

• Esetenként túlóra szükséges

• Határozatlan idejű munkaszerződés

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.