Nemzetközi, elektronikai területen tevékenykedő partnerünk részére keresünk

Ipari-elektronikai termék portfólió menedzser (SENIOR)

(HF 10-6940)

munkatársat.

 Feladatok

  • Termékmenedzseri feladatok ellátása ipari mérőberendezések piacán,
  • Termék életciklus, termék portfólió menedzsment,
  • Üzleti igények felmérése, analízise, technikai specifikáció továbbítása a fejlesztők felé,
  • Meglévő ügyfelek részére szaktanácsadás, vevőlátogatás, user konferenciák látogatása (külföldi vevőlátogatás).

Elvárások

  • Villamosmérnök végzettség, (esetleg informatika, fizika),
  • Több éves tapasztalat ipari termékmenedzsmentben, termék életciklus, termék portfólió menedzsmentben,
  • Aktív jó angol nyelvtudás,
  • Félvezetők, méréstechnikai eszközök, LED piac ismerete előny.

Amit kínálunk

  • Kiemelt jövedelem,
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség,
  • Kiemelkedő munkakörülmények.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,  fényképes önéletrajzát kérjük, küldje
a „HF 10-6940
"-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése