www.cvonline.hu

Ipari Elektromos Karbantartó

  • A hirdetés 522 napja lejárt

Cégünk, a Link megjelenítése" target="_blank">Bio-Fungi Kft. Magyarország vezető gombaipari vállalkozása, áporkai komposztgyártó telepére

ipari elektromos karbantartó

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Gépek, berendezések, vezérlőszekrények karbantartása, hibajavítása
  • Gyenge-, és erősáramú hibák feltárása

Elvárásaink:

  • Ipari villamosberendezések karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Szakirányú végzettség
  • Elektromos vezérléstechnikai ismeretek
  • Szakmai gyakorlat

Amit ajánlunk:

  • Kiváló munkakörülmények
  • Jó munkahely fejlődőképes cégben
  • Stabil háttér
  • Hosszútávú, biztos jövő
  • Versenyképes, magas fizetés

Munkavégzés helye:

Áporka, Szabadság telep, Kiskunlacháza mellett.

Önéletrajzát kérjük írásban küldje el az alább megadott e-mail címre, illetve érdeklődni a 06-24/522-600 telefonszámon is lehet.

Helyek Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő