www.cvonline.hu

Ipari elektromos karbantartó

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 1074929
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

IPARI ELEKTROMOS KARBANTARTÓ

Villanyszerelés? Elektromos karbantartás? Vagy épp PLC programozás?

Melyikben van jártasságod? Melyik áll közel hozzád? Mindhárom, vagy csak az egyik? Vagy esetleg fejlődnél végig járva mindet, akár kezdőként, akár haladóként?

A lenti munkakör a lehetőségek tárháza.

MEGBÍZÓNK:

Több mint 150 éves múltra visszatekintő, a piaci igényeket szakmailag követő, ugyanakkor a kor kihívásaira megoldásaival válaszokat adó vállalat. Korszerű technológiájának köszönhetően kimagasló szakmai elismertségnek és megbecsülésnek örvend. Ez által ő maga is sokat invesztál a megbízható munkaerőbe.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Kecskemét

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • folyamatos tanulási lehetőség egy kinevezett mentorral melletted,
  • a tudás gyarapodása mellett anyagi megbecsülés,
  • csapatmunka,
  • a proaktív hozzáállása elfogadása és díjazása.

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

  • Termelő berendezések karbantartása,
  • Megelőző és javító karbantartási tevékenység,
  • Hibaokok feltárása, és kiküszöbölése,
  • Fejlesztési javaslatok megtétele, kivitelezésben való aktív részvétel,
  • Elvégzett feladatok dokumentálása.

AMIT TŐLED ELVÁRUNK:

  • Szakirányú középfokú végzettség, szabványismeret
  • Néhány éves tapasztalat, vagy a szakmai iránti elkötelezettség és tudásvágy pályakezdők esetén.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Gyenge- és erősáramú ismeretek,
  • PLC ismeretek,
  • Nyelvtudás (német, angol)

Szívesen fogadjuk jelentkezésed fényképes önéletrajz kíséretében az alábbi e-mail címen.

Köszönjük!

NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya