www.cvonline.hu

Ipari elektromos karbantartó

  • A hirdetés 349 napja lejárt

Cégünk a Bio-Fungi Kft. Magyarország és a régió vezető gomba és komposzt előállító cége

elektromos karbantartót

keres az Áporkai üzemegységébe.

Feladatok:

  • Gépek, berendezések, vezérlőszekrények karbantartása, hibajavítása
  • Gyenge-, és erősáramú vezérlések hibák feltárása és kijavítása
  • Fejlesztésekben való részvétel

Elvárások:

  • Ipari villamos berendezések karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Szakirányú végzettség (villamosi pari, elektrotechnikai, stb.)
  • Önálló munkavégzés
  • Ipari elektromos, vezérléstechnikai és hajtástechnikai ismeretek
  • Szakmai gyakorlat

Amit ajánlunk:

  • Kiváló munkakörülmények
  • Jó munkahely fejlődőképes cégben
  • Stabil háttér
  • Hosszú távú, biztos jövő
  • Versenyképes, magas fizetés
  • Bejárási és egyéb hozzájárulás

Munkavégzés helye:

Áporka, Szabadság telep, Kiskunlacháza mellett.

Önéletrajzát kérjük írásban küldje el az alább megadott e-mail címre, illetve érdeklődni a 06-24/522-600 telefonszámon is lehet.