www.cvonline.hu

Ipari automatizálási / vezérléstechnikai mérnök

  • A hirdetés 622 napja lejárt

Megbízónk egy egyedi termelő gépeket tervező és gyártó magyarországi vállalat, amely a területén formabontó és innovatív megoldást fejlesztett ki.  Eddig külsős mérnök csapat végezte a gyártó berendezések vezérlésének tervezését és a gyártás során jelentkező kérdések megválaszolását, ám a megnövekedett kapacitás miatt, saját automatizálási mérnök munkatárs felvétele mellett döntöttek.

Feladatok:

-    a cég által fejlesztett egyedi gyártó és csomagoló gépek teljes vezérlésének megtervezése, programozása, fejlesztése

-     a berendezések PLC vezérléseinek teljes körű programozása

- a gépgyártási folyamatok során a vezérléstechnika összeszerelésének irányítása, abban való aktív részvétel

-     a program tesztelése, dokumentáció készítése

-     a berendezések telepítésében való aktív részvétel

Elvárás:

- Villamos-/automatizálási/mechatronikai mérnöki és/vagy informatikai felsőfokú végzettség

-     PLC programozásban szerzett tapasztalat

-     hasonló munkakörben szerzett min. 2-3 éves tapasztalat

-     innovatív, pro-aktív személyiség

Jövedelem: megbeszélés szerint

Munkavégzés helye: Nyugat -magyarország

Mihalek Vezetői Tanácsadó Kft. (Link megjelenítése)

Részleg

vezérléstechnika