www.cvonline.hu

Ipari automatizálási szakértő

  • A hirdetés 952 napja lejárt

Gödöllői telephelye

Műszaki és Karbantartási Főosztály

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Stratégiailag fontos gyártóberendezések szakértői feladatainak ellátása az ipari automatizálás terén;
  • Fejlesztési javaslatok megfogalmazása, fejlesztési folyamatok támogatása;
  • Alvállalkozókkal, a társterületek munkatársaival történő folyamatos kapcsolattartás;
  • Műszaki dokumentáció naprakészen tartása;
  • Jelentések, riportok készítése.

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség;
  • Ipari irányítástechnika, automatizált rendszerek területén szerzett több éves tapasztalat;
  • Ipari, gyártási gyakorlat (gyógyszeripari, vegyipari, élelmiszeripari gyakorlat előnyt jelent);
  • SCADA rendszerek ismerete;
  • Korszerű megoldások ismerete;
  • Középfokú, kommunikációképes angol nyelvtudás;
  • MS Office ismeret, AutoCAD ismeret;
  • Határozott fellépés, kiváló kommunikációs készség.

Ajánlatunk:

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere;
  • Széles körű béren kívüli juttatási rendszer;
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége;
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem.

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését angol és

magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal, ill. bizonyítvány-

másolatokkal várjuk az alábbi linken.

TEVA Gyógyszergyár Zrt.

Link megjelenítése

Helyek Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő