www.cvonline.hu

Ipari alkalmazások működés támogató szakértő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.22.
Jelentkezési határidő: 2016.04.16.
Hirdetés azonosító: 1005150

Dinamikusan fejlődő multinacionális energiaipari partnerünk számára keresünk Ipari alkalmazások működés támogató szakértő pozícióba munkatársat.

Feladatok:

- Részt vesz az vállalat Ipari Alkalmazások Üzemeltetés szervezet területét érintő szakmai döntések, előkészítésében, előterjesztések készítésében, szakmai
anyagok kidolgozásában, azok véleményezését elvégzi, illetve koordinálja, a döntések szakmai megalapozottságának biztosítása érdekében.
- Részt vesz a vállalat Ipari Alkalmazások Üzemeltetés szervezet által indított vagy a IS szervezetet érintő beruházási és/vagy hatékonyság javítási projektekben.
- Támogatja a válallat Ipari Alkalmazások Üzemeltetés szervezet vezetőjét a szakterület költséggazdálkodásában és hatékony működtetésében, együttműködve más szervezeti egységekkel
- Üzleti és működési folyamatokkal kapcsolatos háttéranyagok (jogszabályok, elméleti alapok, benchmarkok, egyéb vállalati gyakorlattal összefüggő írásban vagy szóban rögzített tapasztalatok, stb.) összeállítása, felsővezetői döntéstámogató anyagok készítése, összehasonlító elemzésekhez információk felkutatása.
- A vállalat Ipari Alkalmazások Üzemeltetés szervezet vezetőjének instrukcióit vagy elképzeléseit különböző személyek és/vagy szervezetek felé kommunikálja, ellát más vezetőket információval és megszerzi tőlük a vállalat Ipari Alkalmazások Üzemeltetés vezetője számára szükséges információkat.

Elvárások:

- Szakirányú felsőfokú végzettség
- 3-5 év szakmai tapasztalat
- Projektmenedzsment ismeretek
- Rendszerszemlélet
- Magas szintű kommunikációs készség
- ITIL szemlélet
- Széleskörű informatikai ismeretek, MS Office alkalmazások magas szintű ismerete
- Angol középfokú nyelvtudás
- B kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés
- Kiemelt juttatási csomag
- Szakmai fejlődés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a