IPARI ADATKOMMUNIKÁCIÓS ÉS ADATBÁZIS SZAKÉRTŐ (Megmunkáló üzem)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 1103562

Megbízónk vevőkörében méltán elismert multinacionális Tier1 autóipari beszállító. Korszerű vas- és acélöntvény gyártó kapacitással rendelkezik, amelyhez jelentős méretű CNC megmunkáló üzem kapcsolódik. A növekvő vevői megrendelések magas színvonalú teljesítéséhez gyártókapacitását a közelmúltban bővítette.  A bővítéssel megalapozott piaci lehetőségek kihasználásához az alábbi munkakörbe keresünk műszaki szakembert:

Feladatok

  • SLT riport készítése
  • Ad-hoc lekérdezések megírása
  • Üzem tv rendszer PHP alapú programozása
  • Operátori bónuszok számítása
  • Automata Excel riportok készítése
  • SQL adatbázis adminisztrálása (állásidők, felhasználói jelenlét adatok, új termékek adatainak felvitele a vállalatirányítási rendszerbe (QAD)

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Legalább 2 éves releváns programozási tapasztalat
  • Számítástechnikai ismeretek különösen: Erős Excel tudás (függvények), PowerPoint
  • Programozási nyelvek ismerete: PHP, SQL, VBA
  • Középfokú angol nyelvtudás (főleg olvasás és írás), szakmai szókincs ismerete
  • Jó logikai, problémamegoldó készség, rendszerben való gondolkodás
  • Higgadt, rugalmas személyiség

Amit megbízónk nyújt

  • Világszínvonalú, korszerű munkakörnyezet
  • Megújuló szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Nemzetközi piaci környezet
  • Versenyképes javadalmazási rendszer

A munkavégzés helye

Tatabánya környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: IPARI ADATKOMMUNIKÁCIÓS ÉS ADATBÁZIS SZAKÉRTŐ (Megmunkáló üzem), Tatabánya környéke

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Koronghy Erika
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Kategória

IT / Informatika

Régió

Magyarország