www.cvonline.hu
IP solution manager (Referenciaszám: PJ5132)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.03.
Jelentkezési határidő: 2016.12.09.
Hirdetés azonosító: 1099408

Nemzetközi, kiemelkedően fejlődő partnercégünk, gyors és stabil karrierlehetőségekkel rendelkező budapesti szervezete keres:

IP solution manager

munkatársakat.

Ha elhivatott vagy az ICT által nyújtott újítások és kihívások iránt és érdekel a folyamatosan fejlődő Közép-európai régió, multinacionális partnercégünk ajánlata a következő.

Feladatok

  • tanácsadó csapat technikai-szakértői segítségnyújtása,
  • ügyfél kapcsolattartás és technikai javaslattétel, annak érdekében, hogy az optimális szolgáltatást tudja nyújtani a vállalat,
  • IP alapú rendszerek magas fokú ismerete és tervezése.

Elvárások

  • telekommunikációs, informatikai, elektronikai vagy releváns területen szerzett főiskolai/egyetemi végzettség (ICT),
  • jó írásbeli, szóbeli kommunikációs és interperszonális készségek,
  • magabiztos angol nyelvtudás, írásban és szóban,
  • 5 év munkatapasztalat CISCO (CCNP), HP rendszerekkel (routing protocol, switch, router, WLAN, access and firewall),
  • telekommunikációs IT rendszerek és szoftverek ismerete,
  • projektmenedzsment tapasztalat előnyt jelent.

Amit a cég nyújt

  • versenyképes, magas jövedelem,
  • gyors fejlődési és karrierlehetőség piacvezető vállalatnál,
  • professzionális, multikulturális munkakörnyezet,
  • nemzetközi csapat.

Kérjük, magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szilágyi Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.