www.cvonline.hu

IP és Ethernet hálózati rendszermérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.17.
Jelentkezési határidő: 2016.04.19.
Hirdetés azonosító: 1025579

Megbízónk Magyarország egyik legnagyobb távközlési szolgáltatója, mely innovatív és minõségi telekommunikációs szolgáltatásokat nyújt lakossági és vállalati ügyfelek részére. Ügyfelünk budapesti csapatába keresünk IP és Ethernet hálózati rendszermérnököt.

Feladatok:

A pozícióban a következő feladatokat kell ellátni:
- IP és Ethernet hálózati eszközök üzemeltetése, karbantartása
- Hibák feltárása és elhárítása
- Dokumentációk, mérési jegyzőkönyvek, elemzések, jelentések készítése
- Távoli és helyszíni hibaelhárítás
- Új IP és Ethernet hálózati elemek, megoldások, berendezések tervezése és installálása
- Rendszergazdai illetve rendszermérnöki feladatok elvégzése

Elvárások:

- minimum 2 év hálózatüzemeltetési tapasztalat
- Angol szaknyelvi ismeretek
- Felsőfokú műszaki szakirányú végzettség
- Felhasználói szintű szakmai ismeretek
- B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:
- CCNP minősítés
- Linux/Unix ismeret
- ITIL alapok
- Szolgáltatói hálózatüzemeltetésben szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

- Stabil vállalati háttér
- Hosszútávú szakmai lehetőség
- Versenyképes juttatási csomag
- Fejlődési és tanulási lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján