www.cvonline.hu

iOS fejlesztő

  • A hirdetés 890 napja lejárt

B23iof

Partnercégünk, mely jelenleg az IT szakemberek körében az egyik legnépszerűbb munkahely, iOS fejlesztő kollégákat keres csapatába.

Feladatok:

  • Termékmódosítások, új funkciók felesztése iOS-en
  • Maintenance és tesztelési feladatok
  • Kód review-k elvégzése
  • Dokumentációk elkészítése
  • Együttműködés a tesztelő csapattal

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Felsőfokú, műszaki/informatikai végzettség
  • OOP mély ismerete
  • Legalább 3 éves fejlesztői tapasztalat (Objective-C vagy C++)
  • Kód optimalizálási és debugging ismeret
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Csapatmunka

Előny:

  • Objective-C, Xcode, iOS, C++ mély ismerete
  • Multiplatform fejlesztési tapasztalat
  • Verziókövető és tracking rendszerek ismerete
  • Agilis környezetben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Budapest

Egyéb információ:

  • Kiemelkedő fizetés és juttatási csomag
  • Belvárosi iroda, kerékpárosbarát munkahely
  • Fiatalos, modern, kreativitásra ösztönző környezet
  • Világszinten népszerű alkalmazások fejlesztésében való részvétel
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai tanfolyamokon, tréningeken való részvétel

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol